CATO účetnictví Praha
Milady Horákové 105/75, 160 00 Praha 6
Datová schránka: 2nsez3q
Jazyk webu:
Česky Anglicky

O nás

Účetnictví bez starostí

Již od roku 1996 poskytujeme komplexní vedení účetnictví, účetní poradenství, internetové účetnictví, rekonstrukce účetnictví, komplexní zpracování mezd včetně zastupování před úřady a daňový servis.

Specializujeme se zejména na menší a střední firmy, kterým minimalizujeme režii a starosti, a tedy i náklady s účetnictvím. Díky maximálnímu využití elektronické komunikace poskytujeme z kanceláře v Praze 6 účetní servis nejen klientům z Prahy a okolí, ale z celé ČR a SR.

Moderní účetnictví minimalizuje náklady

Držíme krok s dobou a využíváme tak veškeré výhody digitalizace a přenosu administrativy online. Firmám nabízíme online správu účetnictví pro optimalizaci nákladů, rovněž máme možnost vytěžování faktur, díky kterému budou vaše doklady automaticky zpracovávány.

Náš moderní přístup k účetnictví ocení také startupy a eshopy, kde můžeme přijímat fakturační data přímo ze systému online obchodu – odpadá tak potřeba posílání dokladů.

České a slovenské účetnictví pod jednou střechou

Naše služby nabízíme i klientům na Slovensku. Pro firmy s činností v České i Slovenské republice poskytujeme výhodné řešení jednotného účetnictví, díky kterému se sníží celkové náklady a minimalizuje se potenciál chyb v účetnictví.

Náš tým

Tomáš Havlík
Tomáš Havlík
jednatel
Barbora Horynová účetní
Barbora Horynová
senior účetní
Lucie Dobišová účetní
Lucie Dobišová
senior účetní
Lenka Benešová účetní
Lenka Benešová
senior účetní
Monika Viskupová účetní
Monika Viskupová
senior účetní
Romana Koutníková účetní
Romana Koutníková
senior účetní
Michaela Schniderová účetní
Michaela Schniderová
senior účetní