Skip to main content Skip to search
CATO účetnictví Praha
Milady Horákové 105/75, 160 00 Praha 6
+420 602 233 521
Jazyk webu:

Služby

Účetnictví firem

Účetnictví

Zpracováváme podvojné účetnictví, daňovou evidenci (dříve jednoduché účetnictví) a agendy související. Jedná se o vedení standardního účetnictví dle platných norem. Nabízíme komplexní služby v oblasti účetnictví.

Mzdové účetnictví

Zpracování mezd

Nabízíme komplexní služby v oblasti mzdového účetnictví a personalistiky. Kompletní zpracování mezd dle aktuální legislativy a personální agenda pro Váš přehled nad náklady.

Daně

Daně

Pro své klienty zajišťujeme komplexní daňový servis, tzn. zpracování veškerých daňových přiznání, zpracování veškerých účetních dokladů, vedení evidence pohledávek a vyhotovení uzávěrek dle požadavků zákazníka.

Due Diligence

Due Diligence

Audit účetní závěrky dle legislativního rámce České republiky. Due diligence slouží investorům, kteří chtějí převzít jinou společnost a potřebují se ujistit, že po převzetí společnosti nebudou konfrontování s nepříjemnými finančními nebo i jinými skutečnostmi.

slovenské účetnictví

Služby na Slovensku

Pro firmy s činností na Slovensku nabízíme možnost správy účetnictví v ČR i SR najednou. Výsledkem je přehlednější, efektivnější a méně nákladné účetnictví pro Vás.

Internetové účetnictví

Internetové účetnictví

V rámci této služby dostanete do pronájmu účetní software, pomocí kterého si sami vystavujete faktury, vedete pokladnu, nahlížíte na standardní sestavy, popřípadě připravíte reporty.